O NAS

BWTAX > O NAS

NASZA KANCELARIA

BW Tax – Kancelaria Podatkowa pragnie zaprosić do współpracy w zakresie obsługi finansowo-księgowej. Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, działającym od 2004 roku. Zapewniamy profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, inwestorów i nowych firm. Dzięki naszemu wsparciu, które oparte jest na wieloletnim doświadczeniu, umożliwiamy managerom osiągnięcie optymalnych wyników finansowych.

Z uwagi na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych Klientów, cena usługi jest indywidualnie negocjowana z Klientem przed podpisaniem umowy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, służymy radą oraz pomocą w sprawach podatkowych. Zapewniamy miłą i fachową obsługę, rzetelność, dokładność, terminowość.

to nas wyróżnia !

Polityką firmy jest umiejętność dopasowania oferowanych przez nas usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów

  • Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi finansowo-księgowej
  • Indywidualne podejście do potrzeb Klienta
  • E-accounting – zapewniamy wymianę dokumentów online

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 8296/2004.

Więcej informacji

 

Doradztwo Podatkowo-Prawne

Pomagamy naszym Klientom podejmować właściwe decyzje biznesowe, świadcząc usługi w zakresie: analiza i wybór najlepszej formy opodatkowania, doradztwo w zakresie bieżącej działalności.

 

Rejestracja Firm

Pomagamy w założeniu własnej działalności gospodarczej w dowolnej formie prawnej. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi przepisami i procedurami, sporządzamy wnioski oraz dokumentacje.

NASZ ZESPÓŁ

Dla podniesienia jakości świadczonych usług nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach podatkowych, które są prowadzone przez najlepsze firmy szkoleniowe. Również dla Państwa bezpieczeństwa firma posiada ubezpieczenie OC.